Prečo vstupujem do komunálnej politiky?

Prečo vstupujem do komunálnej politiky?

Kandidovať som sa rozhodol najmä preto, lebo verejná politika a verejná správa a moje skúsenosti v tejto oblasti sú dostatočne bohaté a kvalitné na to, aby som ako poslanec na miestnej, mestskej i krajskej úrovni mal čo povedať a posúvať veci verejné dopredu a pomáhať ľuďom v našej krásnej Bratislave.
Read More

Podporujeme Rudolfa Kusého

Podporujeme Rudolfa Kusého

Hlavné mesto Bratislava potrebuje zmenu, a preto sme sa v strane Sme rodina rozhodli v kandidatúre na primátora hlavného mesta podporiť Rudolf Kusý. Svojou prácou pre mestskú časť Nové Mesto dokázal, že je tým správnym lídrom, s dobrými nápadmi a vie ako posunúť Bratislavu dopredu, aby sa stala moderným európskym mestom. Aj počas tlačovej konferencie pred Slovenským národným divadlom presne pomenoval problémy, ktoré Bratislavčanov trápia, a ktoré treba urýchlene riešiť. V plnej podpore, RUDOLF.
Read More

Ako som si „potykal“ so zločinom

Ako som si „potykal“ so zločinom

Niektorí z vás si ma pravdepodobne pamätajú z dokumentárneho seriálu zo života mafie a organizovaného zločinu na Slovensku – Mafiáni, ktorý svojho času vysielala verejnoprávna RTVS a dodnes patrí k TOP najsledovanejším reláciám na Slovensku vôbec. Read More