Prečo vstupujem do komunálnej politiky?

Prečo vstupujem do komunálnej politiky?

Kandidovať som sa rozhodol najmä preto, lebo verejná politika a verejná správa a moje skúsenosti v tejto oblasti sú dostatočne bohaté a kvalitné na to, aby som ako poslanec na miestnej, mestskej i krajskej úrovni mal čo povedať a posúvať veci verejné dopredu a pomáhať ľuďom v našej krásnej Bratislave.

BEZPEČNÁ PETRŽALKA
Treba mechanizmy nastaviť tak, aby boli funkčné a prospešné pre
všetkých ľudí. Aby sa nebáli v noci ísť na ulicu, prejsť cez vchod, aby sa všetko nemuselo držať pod nejakým veľkým zámkom. Dnes máme technológie, ktoré tomu dokážu pomôcť. Obyvatelia Petržalky sú najdôležitejší a do diania v mestskej časti ich musíme viac zatiahnuť.
FUNGUJÚCA BRATISLAVA
Bratislava musí byť výkladnou skriňou Slovenska. Je to vstupná brána do našej krajiny, a preto musíme robiť rozhodnutia, ktoré ju budú posúvať bližšie k európskym a svetovým metropolám. Žil som niekoľko rokov v zahraničí – # dá sa to – a viem ako na to.
SILNEJŠÍ KRAJ
Mnohé z kompetencií a úloh samospráv sa prekrývajú. Školstvo sa rieši aj na miestnej úrovni a stredné školstvo rieši župa. Takisto domovy sociálnych služieb, podpora kultúrnych, športových zariadení, zdravotníctvo, cesty… Len aktívnou spoluprácou na všetkých úrovniach bude aj Bratislavský kraj prekvitať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.